середа, 28 листопада 2018 р.

Виховна година до Міжнародного дня толерантності

«Патріотизм», «громадянськість», «толерантність» набувають сьогодні особливого сенсу, тому що повага до людей іншої національності, повноцінне спілкування на прикладах рівноправності, надання необхідної допомоги, уважне ставлення до людини, її потреб - ось одна з головних цінностей людського існування в гармонії зі світом природи і суспільства.
До Міжнародного дня толерантності 16 листопада 2018р. у групі 03 за професією «Лицювальник-плиточник. Муляр» викладачем Орел Наталею Григорівною було проведено виховний захід «Що таке толерантність?». Це свято було засновано в 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, воно присвячено дотриманню прийнятої в 1995 році Декларації терпимості. Його мета полягає в тому, щоб знизити випадки прояву насильства та екстремізму, що поширюються останнім часом по всій планеті.
 Під час проведення заходу учні познайомилися з поняттям «толерантність», виявили основні риси толерантності, сформували правильне уявлення про толерантну поведінку. Учні виконали вправи «Квітка толерантності», «Толерантна і інтолерантна особистості», з зацікавленістю прослухали легенду «Як добре, що всі ми різні», притчу «Гарна сім’я», пограли в гру «Привітаємо один одного».
Учні підсумували, що толерантність - це дуже важлива складова людської особистості, що передбачає залучення до національних духовних цінностей, до загальнолюдських знань, до єднання культур.

Немає коментарів:

Дописати коментар