середа, 7 жовтня 2020 р.

                                     Наступний крок до професії штукатур

Професія штукатура, як і всі будівельні професії, є досить давньою. Серед оздоблювальних робіт штукатурні на будівництві займають найважливіше місце. Свою назву професія штукатура отримала від основного матеріалу (гіпса, вапна), з яким доводиться мати справу будівельнику. Штукатурка – це оздоблювальний шар що наноситься на поверхню різних конструктивних елементів будівлі (стін, перегородок, перекриттів, колон) з метою вирівняти ці поверхні, покращити їх санітарні та теплотехнічні характеристики, надати їм певної форми та фактури.

Штукатурні роботи сприяють досягненню довговічності споруд, архітектурно-декоративної привабливості.

Здобувачі освіти групи 02 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» 25 вересня пройшли поетапну кваліфікаційну атестацію на присвоєння 3 розряду з професії «Штукатур» і перейшли до наступного етапу навчання, продовжуючи опановувати професію «Штукатур».

Уроки виробничого навчання проводяться під керівництвом майстра виробничого навчання Алексеєнко Вікторії Олексіївни, яка намагається передати кожному учню свої знання та досвід. Заняття відбуваються в дуже позитивній робочій атмосфері. В процесі виконання завдань учні готуюють вертикальні поверхні, вчаться замішувати розчин, наносити його на цегляні поверхні, розрівнювати та затирати.

Кожен здобувач освіти намагається виконати завдання якнайкраще. 

Уроки виробничого навчання яскраво демонструють, що всі учні мають необмежений потенціал, який втілюють навчаючись професії у нашому професійному закладі.


Немає коментарів:

Дописати коментар