понеділок, 4 грудня 2017 р.

Поетапна атестація за професією «Маляр III розряду»
Після закінчення навчальної програми в учбовому закладі, учні групи 05  за професією «Маляр. Штукатур» пройшли виробничу практику на підприємствах міста та області і отримали практичні навички в роботі.
Методичною комісією будівельних професій 30 листопада  2017 року проведена поетапна кваліфікаційна атестація серед учнів на присвоєння кваліфікації «Маляр III розряду». 
Викладачем спецдисциплін Орел Наталею Григорівною  для проведення поетапної атестації були розроблені тестові завдання, які містили в собі питання з таких предметів як «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство»,  а майстром виробничого навчання Чебикіною Анастасією Устинівною були видані завдання для виконання практичних робіт.
Всі учні впорались з завданням на достатньому рівні. Однак, слід відмітити високий рівень теоретичної та практичної підготовки наступних учнів групи 
№ 05 Кириченка Артура,  Галенка Станіслава, Зюзіна Максима, Таравського Віктора, Бугайова Владислава.
Наприкінці майстер в/н Чебикіна Анастасія Устинівна та викладач спецдисципліни Орел Наталя Григорівна  підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів з присвоєнням III розряду по професії «Маляр».
Майстер в\н      Чебикіна Анастасія                                           Устинівна
Викладач             Орел Наталя        спецдисциплін    Григорівна

Немає коментарів:

Дописати коментар