четвер, 7 грудня 2017 р.Поетапна атестація групи 04 за професією «Маляр IIIрозряду»
Складовою частиною навчального процесу в професійно-технічних навчальних закладах є проходження учнями практики на виробництві, метою якої є поглиблення знань, здобутих в процесі вивчення відповідного теоретичного курсу та виробничого навчання в майстернях, формування вмінь та навичок самостійного виконання професійних завдань з фаху безпосередньо на робочих місцях.
По закінченню проходження практики учні проходять поетапну кваліфікаційну атестацію та отримують відповідний розряд з професії.
07 грудня 2017 року в ДНЗ «ЗВПУ» відбулася поетапна кваліфікаційна атестація учнів групи 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» на присвоєння кваліфікації «Маляр III розряду».
Майстрами виробничого навчання Бурдейною Любов Михайлівною та Москаленко Степаном Петровичем були видані завдання для виконання практичних робіт. Після виконання практичної частини іспиту, було організовано теоретичний етап. Викладачем спецдисциплін Орел Наталею Григорівною  для проведення поетапної атестації були розроблені тестові завдання, які містили в собі питання з таких предметів як «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство»,  «Будівельне креслення» та ін.
Всі учні відповідально поставились до цієї події та успішно підтвердили кваліфікацію «Маляр III розряду». 
Найкращі результати показали учні: Хімченко Микита, Проданець Данило, Бодяко Олег, Шамрай Денис.
На завершальному етапі  викладач спецдисциплін  Орел Наталя Григорівна та майстри виробничого навчання Бурдейна Любов Михайлівна , Москаленко Степан Петрович  підвели підсумки роботи, оголосили оцінки та привітали учнів, які піднялися на наступну сходинку оволодіння майстерністю обраної професії.

Викладач спецдисциплін     Орел Наталя Григорівна
Майстер в\н                           Бурдейна Любов Михайлівна
Майстер в/н                           Москаленко Степан Петрович
 


Немає коментарів:

Дописати коментар