пʼятниця, 15 грудня 2017 р.


«Чаювання»
Серед різних напоїв, які виготовляють люди, найвідоміший і найпоширеніший – це чай. Його п’ють у будь-якому куточку Землі. Він має лікувальні властивості, допомагає уникнути багатьох хвороб. Чай – це прекрасний корисний напій, який тамує спрагу, знімає втому, додає бадьорості, підіймає настрій. Українці дуже люблять чай.
15 грудня відзначається міжнародний День чаю. У зв’язку з цим, викладачами методичної комісії професій будівельного напрямку Орел Наталею Григорівною, Височиненко Надією Вікторівною та майстром виробничого навчання Чебикіною Анастасією Устинівною 13 грудня було проведено виховний захід «Чаювання» з групами №04 професія «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник», №05 «Маляр. Штукатур».
Чаювання зближує людей і допомагає їм знайти спільну мову - це проста і давно відома істина. Зручно розмістившись з чашкою гарячого напою, учні уважно прослухали розповідь викладачів про історію чаю, його види, вподобання народів різних країн світу та способи заварювання цього чудового напою.
Бесіда за чашкою чаю сподобалася і учням, і педагогам.

Викладачі Орел Наталя Григорівна та Височиненко Надія Вікторівна
Майстер в/н   Чебикіна Анастасія Устинівна

Немає коментарів:

Дописати коментар